Стоматологічне відділення 2

Стоматологічне відділення № 2 є структурним підрозділом КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» Харківської міської ради, яке знаходиться у самостійній 2- х поверховій будівлі за адресою: вул. Северина Потоцького, 8.

Штат відділення укомплектований лікарями стоматологами-терапевтами та лікарями стоматологами-хірургами, які мають високу кваліфікацію та професіоналізм.

У складі 2 стоматологічного відділення працюють 27 лікарів, 3 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 13 – І кваліфікаційну категорію, 9 – ІІ кваліфікаційну категорію, 3 - не мають категорії (усі працюють за фахом менше 5 років).

Завідувач 2 стоматологічним відділенням – лікар стоматолог – терапевт вищої кваліфікаційної категорії Грушева Валентина Іванівна. ЇЇ лікарський стаж перевищує 28 років, з них вже 13 років займає посаду керівника відділення.

2 стоматологічне відділення забезпечує надання кваліфікованої медичної допомоги дорослому населенню Індустріального району. Надається терапевтична та хірургічна стоматологічна допомога.

Терапевтичне лікування має спрямування:

  • профілактика стоматологічних захворювань;
  • лікування некаріозних уражень;
  • лікування карієсу зубів;
  • ускладненого карієсу: пульпіт, періодонтит;
  • захворювань ясень та слизової оболонки порожнини рота.

Хірургічне лікування, а саме: оперативне втручанням на м’яких та твердих тканинах порожнини рота:

  • операції по видаленню зубів будь-якої складності;
  • зубозберігаючі операції (гемісекція, цитотомія, резекція верхівки кореня зубу) - нагляд за передпухлинною патологією.

Хірургічні втручання проводяться з використанням знеболювання, що забезпечує їх атравматичність.

У своїй роботі лікарі відділення застосовують сучасні методики лікування згідно Протоколів надання медичної допомоги.

Відділення укомплектоване необхідним оновленим обладнанням для надання медичної допомоги, проведення рентгенологічного обстеження, дезінфекції та стерилізації медичного інструментарію.

Лікарі відділення опановують сучасні методи обстеження і лікування,  регулярно підвищують свою кваліфікацію на тематичних курсах та курсах підвищення кваліфікації з подальшою атестацією на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського національного медичного університету за обраною спеціальністю. Вони є учасниками наукових конференцій, семінарів, майстер-класів.

Медичний персонал відділення приділяє увагу як профілактиці стоматологічних захворювань так і санітарно-просвітницькій роботі.

У відділенні проходять практику та інтернатуру студенти та випускники Харківського національного медичного університету та Харківського медичного коледжу, так як КНП «Міська стоматологічна поліклініка № 5» Харківської міської ради є  базою інтернатури по всіх профілях стоматології та базою практики студентів та лікарів-інтернів Харківського національного медичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти та Харківського медичного коледжу.

КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І.Мещанінова» ХМР